O mnie

 

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.
Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts. (ang.)

Sir Winston Leonard Spencer Churchill

 

Cześć! Drogi Czytelniku! Jest mi niezmiernie miło, że postanowiłeś poświęcić swój czas na odwiedzenie mojej strony. Postaram się nie zawieść Twoich oczekiwań, jednak zanim dowiesz się więcej, chciałbym napisać kilka zdań o sobie. Wiem, że długość tego opisu może Cię przerażać, lecz mimo to zachęcam Cię do przeczytania. W końcu zależy mi, żebyśmy lepiej się poznali!

 

TROCHĘ O MNIE

Nazywam się Fabian Saulewicz, pochodzę z niedużego miasta na północny wschód od Warszawy – Wyszków. Skończyłem studia humanistyczne co wynikało z faktu, że wcześniej w szkole średniej chodziłem do klasy polonistycznej. Dzięki temu mogłem szlifować swój warsztat dziennikarski, nie raz publikując swoje prace. Pisanie, przedstawianie prezentacji multimedialnych, wystąpienia publiczne. To wszystko dawało mi ogromną satysfakcję i sprawiało, że każdy dzień był dla mnie ważny. Po obronie pracy magisterskiej zostało mi tylko życie zawodowe, co w pewnym sensie mnie ograniczyło. Dosyć długo zastanawiałem się co zrobić by być szczęśliwym i spełnionym. Finalnie stwierdziłem, że warto iść za głosem serca i spróbować swoich sił jako redaktor na jednym z serwisów piłkarskich. Niestety, nie wszystko ułożyło się po mojej myśli i musiałem zmienić swoje podejście. W efekcie, zacząłem wstawiać wpisy na największym forum bukmacherskim w Polsce. Tam też zostałem doceniony, co głównie przyczyniło się do podjęcia decyzji o założeniu własnej strony.

 

Odkąd byłem dzieckiem, odkąd tylko pamiętam, sport, a głównie piłka nożna stanowiła dla mnie nieopisaną wartość. Nie miałem nawet 10 lat kiedy od razu po powrocie ze szkoły wybiegałem na podwórko z jednym jedynym celem do zrealizowania – znaleźć kolegów i zagrać mecz. Też tak mieliście? W trakcie uprawiania tej dyscypliny, niejednokrotnie wybijałem sobie palce czy łamałem rękę. Mimo to, nie zniechęcałem się. Być może byłem naiwny i nie myślałem racjonalnie. Jednak czy od dziecka można wymagać dojrzałości? Brałem udział w amatorskich zmaganiach piłkarskich, ani razu nie skończyło się to dla mnie dobrze. Brak talentu nadrabiałem ambicją i walką o każdą piłkę. Dopiero na studiach, w trakcie treningu drużyny akademickiej, zwichnąłem bark co dało mi ostatecznie do zrozumienia, że szkoda własnego zdrowia na dalsze uprawianie swojego ukochanego sportu. Mimo podjęcia tak trudnej dla mnie decyzji, nadal interesowałem się aktualnymi wydarzeniami, oglądałem mecze czy uczestniczyłem w dyskusjach internetowych. Można zatem powiedzieć, że wszystko co miało miejsce, doprowadziło do powstania niniejszej strony.

 

BLOG – OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA

Pewnie zastanawiacie się co tak naprawdę znajdziecie na moim blogu. Otóż będę na nim dzielić się z Wami własnymi przemyśleniami pisząc artykuły dotyczące bieżących wydarzeń piłkarskich. Jednocześnie zależy mi na tym by zachęcić Was do uczestnictwa w dyskusji. Jest to możliwe dzięki sposobności wstawiania własnych komentarzy pod danym tekstem. Jednak nie myślcie sobie, że niniejsza strona powstała tylko i wyłącznie w tym celu. Warto zatem podkreślić, że poza artykułami możecie liczyć na analizy danych spotkań przed ich rozpoczęciem. Mam tutaj na uwadze konkretne typy bukmacherskie. Jak już wcześniej wspomniałem udzielałem się na największym forum bukmacherskim w Polsce i zostałem tam doceniony. By sprawdzić moją aktywność wystarczy kliknąć na poniższy link:

https://www.forum.bukmacherskie.com/members/szatar.142618/

Zostaniecie przekierowani na moje konto gdzie znajdują się dotychczas umieszczone analizy, za które zdobyłem tzw. punkty reputacji. Stosunkowo mała ilość wstawionych postów, a duża liczba otrzymanych punktów świadczy o jakości znajdujących się tam analiz. Efekty mojej pracy możecie także zobaczyć klikając na: “Osiągnięcia” na moim blogu, a następnie na: “Komentarze z forum”. W tym momencie chciałbym zaznaczyć, że w żaden sposób nie zachęcam Was do stawiania! Proponowane typy wynikają jedynie z moich obserwacji. Liczy się też obiektywne spojrzenie, szczegółowe i racjonalne podejście oraz skrupulatność. To Wy ostatecznie decydujecie o wyborze danego typu. Jednak zanim przejdziemy do ostatniej części wprowadzenia chciałbym, żebyście mieli świadomość, iż na moim blogu nie dowiecie się co zrobić by regularnie wygrywać. Ponadto nie odpowiem Wam na takie pytania: za jakie stawki stawiać?; jak często grać?; itd. Musicie na nie odpowiedzieć sobie sami. Ja mogę i chcę pomóc Wam w wyborze odpowiednich meczów, a niniejszy blog daje taką możliwość.

 

WYSTARCZY TYLKO CHCIEĆ!

Każdy kto interesuje się piłką nożną ogląda spotkania, kibicuje, ale też czyta artykuły znajdujące się w sieci. Osoby takie jak Ty Drogi Czytelniku, czy ja regularnie odwiedzamy popularne serwisy internetowe z wiarą, że dowiemy się czegoś nowego czy też przeczytamy o kolejnym skandalu, o którym będziemy mogli rozmyślać i rozmawiać w szkole czy w pracy. Jednak poza zawartą treścią, liczy się dla nas również forma przedstawienia. Pewnie zauważyliście, że nie podałem nazw owych portali, lecz wydaje mi się, że doskonale wiecie o jakich stronach piszę. Liczne błędy językowe, stylistyczne, rzeczowe, a nawet interpunkcyjne mogą doprowadzić do szału oraz sprawić, że zaczynamy się zastanawiać jak to możliwe, że tak niekompetentne osoby regularnie wstawiają własne teksty na renomowanych stronach. Naszą dezaprobatę widać chociażby w komentarzach pod tymi artykułami. Jednak nie wspominam o tym by kogoś urazić czy oskarżyć. Co więcej, nie mam na celu próbowania zmiany takiego stanu rzeczy. Moim jedynym zamierzeniem jest obiecanie Wam, że na moim blogu będzie jak najmniej pomyłek, błędów. Zrobię wszystko co w mojej mocy by teksty publikowane przeze mnie były jak najbardziej profesjonalne. Jednocześnie proszę Was o sugestie, uwagi, wskazówki. Możecie je pisać w komentarzach lub poprzez wysłanie wiadomości na mojego maila: kontakt@totylkopilka.pl. Oczywiście, że nikt nie jest idealny, nie ma ludzi perfekcyjnych, jednak wszystko ma swoje granice, tak? Mając to na uwadze stwierdzam, że każdą taką wiadomość od Was postaram się uwzględnić w kolejnych artykułach czy analizach.

 

MARZENIA SAME SIĘ NIE SPEŁNIĄ!

Podsumowując, chciałbym napisać, że macie do czynienia z człowiekiem twardo stąpającym po ziemi, zawziętym, dociekliwym, konsekwentnym i z dużym dystansem do własnej osoby. W skrócie mogę napisać o sobie w następujący sposób: humanista z wykształcenia, analityk z powołania. Piłka nożna to moja największa pasja, więc w każdy pojedynczy tekst wkładam całe serce i nie robię tego dla jakichkolwiek zysków materialnych. Jednak jeśli docenicie moją pracę i zaangażowanie odwdzięczę się wstawiając jeszcze więcej artykułów i analiz. Nie będę opisywał poszczególnych zakładek na stronie, ponieważ sami możecie to sobie sprawdzić. Dodam jedynie, że w przyszłości planuję poza oferowaną treścią, dać Wam możliwość uczestniczenia w konkursach z nagrodami, bo przecież każdy z nas lubi wygrywać, tak? Tymczasem zapraszam na swojego fanpage’a na fb i tt. Poza analizami umieszczanymi tutaj, na swoich kontach na portalach społecznościowych, będę umieszczał od czasu do czasu typy z krótkimi uzasadnieniami. Dlatego też warto tam zaglądać, bo może przecież zdarzyć się tak, że na blogu wstawię np. dwa typy z dłuższymi analizami, z kolei na fanpage’u umieszczę zupełnie inne propozycje. Chciałbym jednak w tym momencie podkreślić, że dla mnie nie liczy się ilość, a jakość. W związku z tym w każdym wstawianym tekście będę rozpatrywał dane wydarzenia lub typ biorąc pod uwagę całokształt. By wam wyjaśnić na czym to polega napiszę, że proces wyboru odpowiedniego meczu jest dla mnie złożonym zadaniem. Zaczynam od przejrzenia aktualnej oferty i dokonuję wstępnej selekcji. Później czytam jak najwięcej o danych drużynach, a szczególną uwagę przywiązuję do informacji o formie piłkarzy, ich stosunku do trenera czy na relacje z kibicami. To wszystko wpływa na prawdopodobieństwo powodzenia danego typu, a są jeszcze inne aspekty, o których akurat nie wspominam. Przyznam się szczerze, że niezwykle istotnym kompendium wiedzy są artykuły hiszpańsko i anglojęzyczne. Uważam, że tylko dzięki dobrze dokonanej kwerendzie jestem w stanie wybrać właściwy mecz by w kolejnej części w sposób wystarczający przeanalizować go. Pamiętajcie, że tzw. pewniaki nie istnieją! Oznacza to, że na mojej stronie znajdziecie jedynie typy z dużym prawdopodobieństwem powodzenia, a nikt Wam nie zagwarantuje przecież wygranej.

 

Blog powstał w połowie roku 2018, więc proszę Was o wyrozumiałość i cierpliwość. Pozwólcie mi pracować, a odwdzięczę się w najlepszy z możliwych sposobów, czyli wstawiając interesujące artykuły (niejednokrotnie dotyczące wydarzeń, o których nie przeczytacie zbyt dużo nigdzie indziej) czy umieszczając rozbudowane analizy, które mam nadzieję, że wykorzystacie i będziemy wspólnie cieszyć się z wygranych kuponów. Złota myśl na koniec: marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia!