Symbolika loga

Hej, Drogi Czytelniku pewnie zastanawiasz się z jakiego powodu na logu znajduje się zarys piłkarza strzelającego, a nie np. podającego czy żonglującego piłką. Otóż gracz, który decyduje się na strzał musi wykazać się inicjatywą, kreatywnością, a niekiedy również odwagą. Właśnie takie podejście indywidualne sprawia, że istnieje szansa na zdobycie gola. Mając to na uwadze uznałem, że chcę na własnej stronie pisać głównie o kwestiach, o których redaktorzy w naszym kraju nie piszą zbyt dużo. Dlatego też nie spodziewajcie się, że znajdziecie tutaj teksty dotyczące spekulacji transferowych czy kolejnych ekscesów związanych z unikaniem płacenia podatków przez główne gwiazdy futbolu. Nie odszukacie również wpisów o przygotowaniach do sezonu europejskich zespołów czy o rozczarowujących wynikach polskiej reprezentacji.

Możecie natomiast liczyć na przeczytanie artykułu, w którym będę analizował fakty piłkarskie mające miejsce w różnych zakątkach świata. Nierzadko korzystam z prasy zagranicznej, która jest dla mnie znakomitym kompendium wiedzy, więc informacje zawarte w moich tekstach są wiarygodne. Zachęcam również do czytania moich analiz bukmacherskich, gdzie umieszczam darmowe typy wraz z szczegółowymi opisami. Z kolei w zakładce: “Konkursy” od czasu do czasu wstawię zagadkę do rozwiązania lub zadam pytanie, a spośród osób, które poprawnie na nie odpowiedzą, wylosuję zwycięzców, którzy zostaną nagrodzeni drobnymi upominkami.

Jeśli chodzi o nazwę bloga to jest ona bezpośrednio związana z hierarchią wartości większości z nas. Uczymy się, pracujemy, zakładamy rodziny czy koncentrujemy na rozwoju. Mimo to praktycznie codziennie odbywa się jakiś mecz i właśnie to sprawia, że piłka jest obecna w naszym życiu.

“To tylko piłka” przedstawia moje subiektywne spojrzenie na tę dyscyplinę sportu. Piszę, komentuję, uczestniczę w dyskusji, czasami prowokuję czy wyrażam własne opinie. Robię to, ponieważ chcę dzielić się z Wami swoją największą pasją, ale także ze względu na fakt, że piłka zawsze była, jest i będzie obecna w moim życiu. Hej :>